بانک نمونه

bnr
             

چ06262019

Last updateج, 13 اکتبر 2017 10pm

Back شما اینجا هستید: خانه اخبار

World

موسسه اعتباری عسکریه به سامانه وام ازدواج پیوست

موسسه مالی عسکریه امکان اعطای وام قرض الحسنه را در تمام شعب خود فراهم کرد.
  همزمان با دهه کرامت و با هماهنگی های به عمل آمده از سوی بانک مرکزی، موسسه عسکریه هم به سامانه ازدواج این بانک متصل شد و متقاضيان دريافت تسهيلات  ازدواج مي توانند از روز يکشنبه مورخ 1/6/1394 نسبت به انتخاب موسسه اعتباري عسکريه در سامانه ازدواج اقدام کنند.

مطالعه بیشتر...

مشارکت بانک ملی ایران در ساخت 4 آزادراه بزرگ کشور

بانک ملی ایران در راستای تکمیل پروژه های عمرانی کشور و مشارکت در طرح ساخت 4 آزادراه بزرگ کشور بیش از دو هزار و 129 میلیارد و 200 میلیون ریال سرمایه گذاری کرد.

مطالعه بیشتر...

دیدارهیات ایتالیایی با مقامات بانک مرکزی

alt

قائم مقام بانک‌مرکزی در ملاقات با هیات اقتصادی ایتالیایی در بانک مرکزی به ارایه سه پیشنهاد‌ در زمینه «تشکیل کارگروه ایفای تعهدات» ،« گسترش روابط بانکی » و « تقویت همکاری های اقتصادی » پرداخت .

مطالعه بیشتر...

یارانه نقدی مرداد واریز شد

alt

یارانه نقدی مرداد، دوشنبه (۲۶ مرداد) به حساب سرپرستان خانوار واریز شد.

مطالعه بیشتر...

طرح تحول بانکی آماده شد

معاون اول رئیس جمهور، حجم مطالبات معوق بانک‌ها را ۹۰ هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: اکنون طرح کاملی برای تحول در نظام بانکی تهیه شده است که با اجرای آن نظام بانکی متحول خواهد شد.

مطالعه بیشتر...

اولتيماتوم بانک‌ها به صاحبان حسابهای بي‌هويت

به گزارش ایسنا چندي پيش بود که با طرح مساله وجود حسابهاي جعلي، برخينمايندگان مجلس ضعف جدي نظارتي بانک مرکزي را در اين باره مورد تاکيد قرار داده و خواهان بازنگري در بخش‌هاي نظارتي اين بانک شدند. موضوعي که در ادامه با اظهارات رييس کل بانک مرکزي به عنوان يکي از اعضاي کميته مبارزه با پولشويي همراه شد و آمار تازه‌اي از وجود اين حسابها اعلام و از وجود ۸ ميليون حساب شناسايي نشده در شبکه بانکي خبر داد.

مطالعه بیشتر...

فرصت های توافق هسته ای برای شبکه بانکی کشور

alt

«برنامه جامع اقدام مشترک» که در تاریخ 14 جولای 2015 مورد توافق ایران و کشورهای گروه 1+5 قرار گرفت، تحولات اساسی در رابطه با رژیم تحریم های ایران ایجاد می‌کند. این توافق در حوزه مالی و بانکی نیز آثار مثبت زیادی برای اقتصاد ایران به دنبال خواهد داشت. از این رو، صبح امروز طی نشستی در بانک مرکزی با حضور مدیران عامل بانک های کشور و رییس کل و اعضای هیئت عامل بانک مرکزی، آثار و اقدام های مقتضی آن بحث و بررسی و مشروح مصوبات مذاکرات هسته ای در حوزه پولی و بانکی تشریح شد.

مطالعه بیشتر...

جایگزین وام ازدواج به شبکه بانکی ابلاغ شد

بانک مرکزی «آيين‌نامه اجرايي تبصره (26) قانون بودجه سال 1394 کل کشور» را که به تصویب هیات وزیران رسیده است به شبکه بانکی کشور، مؤسسات اعتباري غيربانکي و شرکت ‌دولتي پست‌ بانک ابلاغ کرد.

مطالعه بیشتر...

با برپایی مجمع عمومی عادی سالیانه؛ بانک ملت ۹۰ ریال سود به ازای هر سهم تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک ملت برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه سال ۱۳۹۳ برگزار شد و تقسیم ۹۰ ریال از ۴۵۸ ریال سود خالص به ازای هر سهم، به تصویب سهامداران رسید.

مطالعه بیشتر...

بانک نمونه در خدمات

اقتصاد مقاومتی

ارسال سریع نظرات

ایمیل:
موضوع:
پیام:
کلمه "بانک نمونه" چند نقطه دارد؟

ورود به سایت

با شهداء

145
بیاد شهداء قصرشیرین

امورات خیریه

555
موسسات و انجمن های خیریه

پخش مستقیم

paksh
پخش مستقیم حرم

مقالات اقتصادی

mgale

* ایده نو *

2552
رقابتی بین کاربران
 

لینکستان نمونه

لینکستان نمونه

link12

333     porssh

alvend     6666

بانک نمونه