بانک نمونه

bnr
             

ی12152019

Last updateج, 13 اکتبر 2017 10pm

Back شما اینجا هستید: خانه آرشیو خدمات کارتهای بانکی کارت های بانک تجارت

کارت های بانک تجارت

انواع کارت های بانک تجارت
تجارت کارت کارتی است که دارندگان آن می توانند در تمام اوقات شبانه روز (به استثناء آن تعداد از دستگاههایی که در محوطه داخلی شعب نصب گردیده و فقط در ساعات اداری قابل استفاده می باشند.) از دستگاههای تحویلداری خودکار ( ATM )، وجه نقد دریافت و یا از انواع دیگر خدمات بانکی بهره مند گردند.
لازم به توضیح است که دستگاههای مذکور، دریافت و پرداخت وجه نقد تا سقف 2000000ریال در روز (5 بار و هربار400000ریال) را انجام می دهند. تاریخ مؤثر عملیات مربوط به برداشت و یا واریز وجه نقد پس از پایان وقت اداری بانک، به تاریخ روز بعد خواهدبود.
صدور تجارت کارت
پس از تکمیل فرم تقاضا و تعهدنامه توسط مشتریان ، یک فقره حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت یا قرض الحسنه پس انداز (بدون صدور دفترچه) توسط شعبه برای مشتری افتتاح می گردد و متقاضی دریافت " تجارت کارت " حداقل مبلغ 100000ریال را در هر یک از حسابهای افتتاح شده تودیع می نماید .
لازم به ذکر است که به حسابهای سرمایه گذاری کوتاه مدت سودی مربوط به حسابهای مذکورتعلق می گیرد .
توضیح: آن دسته از مشتریان که نزد بانک تجارت حساب چک کارت داشته اند، می توانند با ارائه کارت قدیم و تکمیل مجدد فرمهای مربوطه (در شعبی که کارت قدیم خود را دریافت نموده اند )، نسبت به تعویض کارت خود اقدام نمایند.
مشتری حداکثر ظرف مدت 15 روز باید به شعبه ذیربط مراجعه و کارت و رمز مربوطه را در قبال ارائه رسید, دریافت نماید.
فقدان تجارت کارت
مشتریانی که کارت آنها به سرقت رفته و یا مفقود گردیده است, مکلفند مراتب را در اسرع وقت کتباً به یکی از شعب بانک تجارت اطلاع دهند.
ضبط کارت
دستگاههای ATM در چند حالت زیر امکان ضبط کارت را خواهند داشت:
- ورود اشتباه شماره رمز توسط مشتری (سه بار متوالی)
- انقضای تاریخ اعتبار کارت (در صورت دارا بودن تاریخ اعتبار)
- خرابی کارت
- تعلل مشتری در هنگام برداشتن کارت
- اختلال در بخش کارت خوان دستگاه
باز پس گرفتن کارت
باز پس گرفتن کارت منوط به مراجعه صاحب کارت ظرف مدت 48 ساعت (در یکی از ساعات اداری)، به شعبه ضبط کننده کارت وپس از آن به شعبه صادرکننده کارت ومورد شناسایی قرار گرفتن وی توسط رییس شعبه می باشد.

Prepaid Card
Prepaid Card کارتی است از پیش پرداخت شده، که صرفاً برای مسافرین عازم جمهوری اسلامی ایران طراحی گردیده است.
این کارتها ماهیت اعتباری نداشته و مسافرین عازم ایران با ارائه ارز مورد نظر خود به کارگزاران طرف قرارداد بانک تجارت در خارج از کشور و یا باجه های مستقر در مبادی ورودی کشور ارز محلی کشور متبوع خود را ارائه و معادل ریال را به نرخ رسمی در کارتی به نام Prepaid Card تحویل می گیرند.
کارتهای Prepaid Card ، مسافرین عازم ایران را از حمل پول نقد بی نیاز می نماید. بدین منظور استفاده کنندگان از کارتهای مذکور می توانند وجه نقد ریالی را از طریق دستگاه های ATM (خودپرداز ) منصوبه در سطح کشور دریافت و یا از طریق دستگاه های POS (پایانه فروش)منصوبه در فروشگاه ها نسبت به خرید کالاها و خدمات مورد نیاز خود اقدام نمایند و به هنگام بازگشت، موجودی کارت را تبدیل به ارز مورد نظر خود نمایند.

خواندن 2514 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بانک نمونه در خدمات

اقتصاد مقاومتی

ارسال سریع نظرات

ایمیل:
موضوع:
پیام:
کلمه "بانک نمونه" چند نقطه دارد؟

ورود به سایت

333     porssh

alvend     6666

بانک نمونه