بانک نمونه

bnr
             

ی04052020

Last updateج, 13 اکتبر 2017 10pm

Back شما اینجا هستید: خانه آرشیو انواع سپرده ها انواع سپرده های تعاونی ثامن الائمه

انواع سپرده های تعاونی ثامن الائمه

حساب قرض الحسنه پس انداز عادي :
همانطور که از نام حساب بر مي آيد اين حساب جهت پس انداز وجوه مازاد بر نياز هموطنان و مشتريان ايجاد گرديده تا باذخيره سازي سرمايه هاي اندک خود در اين حساب اولاً ازاجر معنوي مربوط به حسابهاي قرض الحسنه بهره مند گردند و ثانياً از مزاياي زير که تعاوني اعتبار ثامن الائمه (ع) براي اينگونه حسابها در نظر گرفته است استفاده نمايند :
الف- دريافت هداياي نقدي و غير نقدي مربوط به طرح تقدير از سپرده گذاران قرض الحسنه .
ب- دريافت انواع تسهيلات در چهار چوب ضوابط و مقررات عقود اسلامي منطبق با قانون عمليات بانکي بدون ربا و آئين نامه هاي مربوطه از قبيل عقود مشارکتي ( مضاربه ومشارکت مدني)و عقود مبادله اي (فروش اقساطي،جعاله ،سلف،و....) مطابق با نرخهاي اعلام شده توسط بانک مرکزي در راستاي سياستهاي پولي و مالي دولت .

حساب قرض الحسنه پس انداز مهرورزان :
اين حساب که از ابتکارات تعاوني اعتبار ثامن الائمه (ع) ميباشدباعث گرديده تا با کمک سپرده هاي مازاد برنياز هموطنان عزيز و لو هر چند ناچيز، تسهيلاتي در قالب عقد قرض الحسنه با حداقل کارمزد به اقشار کم درآمد جامعه جهت رفع نيازهاي ازدواج و درمان بيماري پرداخت گردد .
 
حساب قرض الحسنه پس انداز باقيات الصالحات :
اين حساب از ابتکارات تعاوني اعتبار ثامن الائمه (ع) بوده و بموجب آن اشخاص خيّر مي توانند وجوه مازاد برنياز خود را در آن ذخيره نموده و به پشتوانه مانده حساب ،افرادنيازمند مورد نظر خود را براي دريافت تسهيلات به شعبه دارنده حساب معرفي نمايند .
 
مدارک و شرايط افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز
متقاضيان افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز پس از مراجعه به يکي از شعب تعاوني اعتبار ثامن الائمه (عليه السلام) با ارائه مدارک مورد نياز به شرح ذيل مي توانند نسبت به افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز اقدام نمايند .
· دارا بودن اهليت لازم جهت افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز
· داشتن حداقل 12 سال سن براي افتتاح حساب و داشتن حداقل 15 سال سن براي برداشت از حساب
· اگر صاحب حساب به سن قانوني نرسيده باشد باز کننده حساب ميبايست اصل وکپي شناسنامه و کارت ملي خود و صاحب حساب و مستندات مربوط به نمايندگي قانوني خود را نيز ارائه نمايد .
· براي اشخاص حقوقي ارائه اساسنامه ومدارک و مستندات مربوط به ثبت شرکت همراه با اصل و کپي شناسنامه و کارت ملي صاحبان امضاء مجاز شرکت الزاميست .
· ارائه اصل و تصوير شناسنامه و کارت ملي
· تکميل کارت افتتاح حساب و معرفي نمونه امضاء خود به شعبه
· واريز حداقل مبلغ مورد نياز براي افتتاح حساب

توجه : متقاضياني که به عنوان نماينده قانوني اشخاص از قبيل ولي ، وصي ، قيم ، وکيل و ... مبادرت به افتتاح حساب به نام آنان مي نمايند . لازم است علاوه بر ارائه مدارک هويتي خود و صاحب حساب اصل و تصوير مدارک و مستندات مربوط به سمت خود را نيز به شعبه افتتاح کننده حساب ارائه نمايند .

خواندن 56439 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 15 اسفند 1392 22:33
محتوای بیشتر در این بخش: « انواع سپرده های بانک انصار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بانک نمونه در خدمات

اقتصاد مقاومتی

ارسال سریع نظرات

ایمیل:
موضوع:
پیام:
کلمه "بانک نمونه" چند نقطه دارد؟

ورود به سایت

333     porssh

alvend     6666

بانک نمونه