بانک نمونه

bnr
             

ی12152019

Last updateج, 13 اکتبر 2017 10pm

Back شما اینجا هستید: خانه آرشیو گالری تصاویر

گالری تصاویر (1)

با حضور آقای حسین زاده عضو هیات مدیره، دومین نشست کارکنان وبلاگ نویس بانک ملی ایران در بابلسر برگزار شد.
این نشست در واقع  پنجمین هم نشینی همکارانی است که در این حوزه فعال می باشند . نشست های قبلی با عنوان « جشنواره وبلاگ نویسان شبکه بانکی » برگزار و از زحمات آن ها قدردانی و سپاسگزاری شد.
 

نشست آموزشی وبلاگ نویسان بانک ملی ایران 13 آذر ماه در مرکز آموزش و رفاهی کارکنان در شهرستان بابلسر با حضور هیئت مدیره بانک آقای حسین زاده و آقایان دکتر صدر و ضیائی پرور برگزار شد این نشست با اهدف: ترویج وبلاگ نویسی در بین کارکنان بانک ، تشویق کارکنان فعال عرصه الکترونیک و... با شرکت کارکنان فعال بانک ملی ایران در سراسر کشور به نحو صمیمانه و دوستانه دنبال شد که از ثمرات دیگر این نشست تبادل اطلاعات بانکی بین کارکنان در همه حوزه های بانکی بود که باعث ارتقاء و آشنایی آن ها در این زمینه گردید.

این نشست همه ساله با گرده همایی و حضور همه فعالان حوزه الکترونیک بانک ملی ایران در سراسر کشور برگزار می گردد.

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در این نشست به اهمیت شبکه های اجتماعی و تاثیرگذاری مثبت آن ها در افکار عمومی از طریق وب اشاره کرد و خواستار تشکیل کانون یا باشگاه وبلاگ نویسان کارکنان بانک ملی ایران شد.
وی در ادامه سخنان خود، همکاری متقابل نشریه داخلی بانک و وبلاگ نویسان ، اهتمام بیشتر به مسائل و موضوعات بانکی، ارتباط متقابل وبلاگ نویسان با یکدیگر و برگزاری دوره آموزشی وبلاگ نویسی را توصیه و بر اهمیت این موارد تاکید کرد.
دکتر ضیایی پرور متخصص ارتباطات، استاد دانشگاه ، روزنامه نگار و مشاور بانک ملی ایران در امور سایت، سخنران اصلی این نشست بود که ضمن اشاره به تاریخچه اینترنت ، تفاوت اینترنت و وب ، ویژگی های وبلاگ ها، اهمیت وب در عرصه های اجتماعی و معرفی شبکه های اجتماعی در انتقال اطلاعات و افزایش آگاهی ها و … بانک ملی ایران را از پیشگامان وبلاگ نویسی در بین سازمان ها برشمرد و از حمایت های آقای حسین زاده و دیدگاه مثبت وی نسبت به این پدیده نوین اجتماعی قدردانی و تشکر کرد.
دکتر صدر، پژوهشگر و و استاد هنرهای زیبا دیگر مهمان این نشست بود که طی سخنانی، دوره های مختلف ارتباطی و ورود رسانه های جدید همگانی را ذکر کرد و ویژگی های هر یک را به تفکیک بر شمرد. وی با اشاره به مقاومت افراد در برابر تغییر و ورود رسانه های جدید ، استفاده مثبت از این رسانه ها در خدمت فرهنگ و تاریخ کشور را خواستار شد.
این نشست با برگزاری پانل هم اندیشی و پرسش و پاسخ با حضور آقایان حسین زاده ، دکتر ضیایی پرور و دکتر صدر ادامه یافت و ضمن استماع سخنان شرکت کنندگان به پرسش های کتبی و شفاهی آن ها در فضایی صمیمانه پاسخ داده شد.

****تصاویراین نشست رادرذیل می توانیدمشاهده نمائید:

لطفاًجهت بارگزاری تصاویرچندلحظه صبرنمایید.

بانک نمونه در خدمات

اقتصاد مقاومتی

ارسال سریع نظرات

ایمیل:
موضوع:
پیام:
کلمه "بانک نمونه" چند نقطه دارد؟

ورود به سایت

333     porssh

alvend     6666

بانک نمونه